Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Challenge. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Challenge. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 15 sierpnia 2017

OLD TIMES CHALLENGE

Cześć!

Wpadłam dziś na dosyć ciekawy pomysł, mianowicie na nowe wyzwanie - old times challenge.
Więc, przejdę teraz do rzeczy.

Po pierwsze, trzeba znaleźć jakiegoś starego ss z SSO. Najlepiej, by była na nim widoczna Wasza postać.
Następnie, musimy je "odtworzyć", oczywiście, nie musicie brać tego samego konia i ubrania, co na starej fotce, tylko takie rzeczy, które aktualnie byście wzięli.
Gdy już wybierzemy konia i sprzęt, wystarczy pojechać w miejsce, w którym zrobione było zdjęcie, i już. 
Myślę, że to może pokazać i porównać Waszą postać - za czasów boba i już doświadczonego gracza.
Tak wygląda challenge w moim wykonaniu:

     14 STYCZNIA 2016     


     15 SIERPNIA 2017    


Ahh, Caro bobek...
Oprócz bardzo dużej zmiany w wyglądzie mojej postaci, można zauważyć małe różnice w grafice.
No, i przede wszystkim, mam udokumentowanego mojego startowca jeszcze z kanciastą dupą, aww. 
Bardzo cieszę się, że Wika znalazła i nie usunęła tego screena, dzięki niemu mogę powspominać moje pierwsze kroki w Star Stable.  

Dziękuję za pomoc Klaudii Sweetstone! ♥

Nominuję Lanę Hawkson, Amę, Monikę oraz każdego chętnego! 

Byłoby mi miło, gdybyście przy zrobieniu wyzwania dopisali mnie jako jego autorkę.


sobota, 12 sierpnia 2017

Beginner Challenge || Monika

Hej! Przepraszam za brak mojej aktywności, ale w ostatnim tygodniu miałam pełno wyjazdów i spraw do załatwienia. Kiedy skończą się wakacje, będę się bardziej udzielać. Planuję dodać dziś jeszcze jeden post, jednak przez obecną pogodę mój internet umiera. Dobra, tyle chciałam przekazać, a teraz czas na wyzwanie, do którego nominowała nas Anastasia Strawberryleaf. Ja typowo robię wszystko ostatnia, chyba czas popracować nad swoim lenistwem. 
Tak to wygląda. Nie jest źle, przyznam że to wyzwanie sprawiło mi sporo problemów. 

Nie wiedziałam kogo nominować, lecz postanowiłam rzucić wyzwanie tym dwóm osobom:
Aricela Darkhunter
Brania Wolfbell

Bluzka - zadania z Big Bonny
Spódnica - Sobótka 2016 (?)
Buty - Boże Narodzenie 
Rękawiczki - Sobótka 2016
Czapka - Zadania (Półwysep południowego kopyta)

Sprzęt dla konia - Boże Narodzenie 

Trzymajcie się!

wtorek, 8 sierpnia 2017

Beginner Challenge || Ama

Tak więc przyszedł także czas na mnie.

Wszystkie trzy zostałyśmy nominowane do Challenge Anastasii Strawberryleaf. Wszystkie zasady znajdziecie w tym poście - KLIK.

Nie mogę powiedzieć, że nie jest to ciekawy challenge, bo całkiem dobrze mi się go wykonywało.
Wzięłam z szafy wszystkie ładne ubrania z zadań na ostatnia przegródkę i patrzyłam czy jakiś czaprak pasuje jakiejkolwiek bluzki. Na początku nie miałam pojęcia czy można używać rzeczy z archeologi, więc postanowiłam zabrać dwa komplety.
Z tym drugim było trudniej, ale postanowiłam coś wykombinować z czaprakiem z spodniami oraz czaprakiem. Miała być biała bluzka, ale zrobiło się za biało.
Kolejną rzeczą jest dobór miejsca, tutaj od początku świeciły mi się jakieś krzaczki czy ukryte miejsce. Z zestawem archeologicznym popędziłam na nieco dziką plażę przy Forcie Pinta. Do drugiego zestawu pasowały mi drzewa u Pani Hlotsword, aczkolwiek nic z tych zdjęć.
No i w tym momencie Anastasia chyba chciała mnie udusić. 😂 Okazało się, że NIE MOŻNA edytować zdjęć. Moje serduszko się rozpadło, więc z przykrością nie mogę dać tu nawet rozjaśnienia czy rozmazania, no cóż (najgorsze jest to, ze sama jakość zdjęcia i niebo potrzebuje obróbki).

Dzisiaj postanowiłam nominować
Savannah Darkbaker
Gabrielle Westerngarden
Ogłowie - Archeologia w Eponie
Siodło - Zadania w Dolinie Ukrytych Dinozaurów
Czaprak - Archeologia w Eponie
Owijki - Archeologia w Eponie
Dodatki - Zadania z Jamie Olivetree

Kapelusz - Archeologia w Eponie
Bluzka - Zadania Sobótkowe
Rękawiczki - Zadania z Archeologią w Eponie
Spodnie - Archeologia w Dolinie Ukrytych Dinozaurów
Buty - Archeologia w Eponie
Kapelusz - Zadania z Missisipi Jones
Okulary - Walentynkowy Wyścig
Bluzka - Jajka Wielkanocne 2017
Rękawiczki - Zadania w Dolinie Ukrytych Dinozaurów
Spodnie - I tutaj niestety nikt nie ma pojęcia skąd one są
Buty - Zadania z Archeologią w Eponie



Ogłowie - Prezenty Świąteczne
Siodło - Zadania z Landonem (niestety wiem tylko tyle)
Czaprak - Zadania Świąteczne
Owijki - Zadania Świąteczne
Dodatki - Zadania z Jamie Olivetree

poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Beginner challenge || Caro

Hej!

Cała Ciekawska Stajnia została nominowana do wyzwania "Beginner challenge" przez Anastasię Strawberryleaf, która go stworzyła. Wszystkie jego zasady znajdziecie właśnie u niej! :D

Tak więc, jako pierwsza wzięłam się do jego wykonania - totalnie na szybko, bo mam ograniczony czas. Szczerze myślałam, że pójdzie mi choć odrobinę łatwiej, ale nie, okazało się, że musiałam pomęczyć się z wyborem ubrań tylko z zadań.
Jako bobek posprzedawałam większość tych ciuchów, jeju, ile ja bym dała, by je odzyskać. Dopiero przy wyższym poziomie ogarnęłam, że mogą mi się one kiedyś przydać i zaczęłam je zbierać. 
Początkowo chciałam ubrać się na jaskrawy róż - miałam z tego czapkę i bluzkę, które nawet dobrze ze sobą współgrały. Na przeszkodzie jednak stanął sprzęt dla konia, który nie wyglądał ładnie w połączeniu z postacią. Kolejne 10 minut poświęciłam na kombinowanie, by zestaw miał chociaż ręce i nogi, bo przyznajmy, i tak wyszedł bobkowo. xD

Kolejna niewiadoma - koń. Mimo, że odnowione startowce i konie o tej budowie mi się spodobały, maść mojego wierzchowca jest dla mnie sztuczna i brzydka. Ale cóż, musiałam to przeboleć, agh. [*]

Teren i zdjęcia, cóż, posiedziałabym dłużej nad nimi, by wyglądały lepiej, lecz no, czas mijał, a ja mam go teraz mało. W pośpiechu wyszłam ze stajni i ruszyłam podwózką do Moorland, tylko po to, by cyknąć kilka fotek. Brak możliwości ich podkręcenia przez zasady wyzwania zaburzyły moje poczucie SSOwej estetyki, dlatego tylko i wyłącznie je przycięłam. 






     POSTAĆ     

kapelusz - urodziny SSO 2016
bluzka - walentynki 2017
spódniczka - przykro mi, ale mam sklerozę, oświeć mnie ktoś
buty - urodziny SSO 2016

     KOŃ     

ogłowie - urodziny SSO 2016
siodło - urodziny SSO 2016
czaprak - walentynki 2017
owijki - urodziny SSO 2016

Mam nadzieję, że wykonałam to dobrze, i przepraszam, że rękawiczki są z JCP, ale już serio tak się zdenerwowałam przez to, że mi rzeczy do siebie nie pasowały, że nawet do nich nie zajrzałam.

Zadanie według mnie jest bardzo kreatywne, tymczasem ja tradycyjnie nominuję Dominikę Lightnight (<33), oraz Danielę Moonwood.


poniedziałek, 17 lipca 2017

Random Picture Challenge and Real Moment Challenge

Witam wszystkich nowych i starych!
Dziś przygotowałam dla was 2 Challenge.
Do jednego z nich zostałam nominowana przez Savannah (kliknij by przejść do bloga), A drugiego stworzyłam ja. Zaczniemy od Random Picture Challenge. :)

                   RANDOM PICTURE CHALLENGE                   
Jest to wyzwanie w którym losujemy konia, zestaw oraz miejsce do wykonania zdjęcia.
Z pomocą Sav wysłałam konie na padok, napisałam na karteczkach numerki stron z końmi po czym losowałam. Numerek cztery, popędziłam w zakładkę tego numerku i zaczęłam krążyć myszką po koniach oczekując na słowa Savannah ''Stop''. Było to raczej łatwe iż były tam tylko 3 konie, ale i tak wylosowałam dobrego, ogiera Fryzyjskiego Koreczka. Wsiadłam na niego i poszłam do szafy. Na początku zmierzyłam się z 3 zakładkami bluzek, losowałam numerki w słoiku, a później podróżowałam myszką. Następnie przeszłam na kolejną zakładkę w której znalazły się okulary i maski, jeździłam pomiędzy nimi by wybrać któreś z nich, przypadła mi maska Świętego Mikołaja. Wszystkie inne zakładki szły już szybko, ponieważ poruszałam w nim tylko myszką. Wylosowałam czarny płaszcz, biały kapelusz dla Life Time oraz białe rękawiczki, krótki różowe spodenki i zielone buty. U konia wraz, brązowe ogłowie na plażę, brązowo-czarne siodło westernowe, brązowy czaprak, niebieską torbę, czerwono-żółto-czarne owijki, koniczynkę i słonecznika na głowę i ogon. Przyszła pora na zwierzaki. Tam mam podzielone na dwie zakładki - Zwierzęta i Nie zwierzęta. Wylosowałam numer one i jeździłam myszką po moich świnkach, wiewiórkach, fokach i kotkach. No i tak wypadło właśnie na wiewiórę Krysię. Wyszłam ze stajni pokazać się światu. Szczerze to trochę się wstydziłam w tym czymś wyjść, ale było warto to wszystko losować, bo Challenge śmieszny i przyjemny. 
Ale hola hola, to nie koniec. Zapomnieliśmy przecież miejsca w którym wykonamy zdjęcie wylosować!
Otworzyłam mapę i wariowałam myszką czekają na kolejne ''Stop'' Savannah. Wypadło na pole obok silosu Barneya! Ha, ale się uśmiałam, idealne miejsce do mojego stroju!
Długą drogą ze Stajni Jorvik na Framę Steva popędziłyśmy razem. Na miejscu uznałyśmy, że jeżdżący tam kombajn tylko wspomoże nasze zdjęcie. :)
Kiedy wyszłam na pulpit by zobaczyć jak wyszło, po moim powrocie zastałam się w stajni, ten piękny Kombajn mnie przejechał! Musiałam niestety wybierać się od nowa tylko by zrobić jeszcze jeden zrzut ekranu.
I jak mi poszło?
A więc nominuję tutaj 
Caroline Firebell, tak żebyś mogła jeszcze coś wstawić na tego bloga ;)



                   REAL MOMENT CHALLENGE                   
Teraz pora na mój Challenge!
To wyzwanie jest chyba prostsze od poprzedniego, ale nie aż takie śmieszne i wprawiające w uśmiech. Chodzi tu o ubranie się jak najbardziej podobne do realu, jeśli nie jeździcie możecie równie dobrze ubrać się jakbyście chcieli lub tak jak jakiś tam znany skoczek czy inny.
Ja się ubrałam tak jak w czwartek na treningu skokowym. Czarny sweter, dżinsy (w sumie to są bryczesy, ale tak samo wyglądają), czarny kask, czarne oficerki oraz czarne rękawiczki, które kiedyś nosiłam, ale ich nie używam, bo nie czuję w nich wodzy. ):
Na konia ogłowie z diamencikami, brązowe siodło skokowe mojej koleżanki oraz mój ulubiony granatowy czaprak z paskami. Tutaj zapomniałam o moich czarnych ochraniaczach na kopytnego, ale nie chciałam wracać już do stajni więc już tak zostawiłam. Następnie szukałam miejsca, które najbardziej odwzoruje stajnię w której jeżdżę, było to dość trudne, ale wybrałam Nową Grań z powodu wielu padoków. U nas są 3, dla rekreacji i prywatnych (przeważnie skokowych). Z jednej strony powinno widać pole i lasy (pole jest, nie bić), a z drugiej chodnik, plac zabaw, drzewa, restaurację i stajnię, niestety tutaj możemy zauważyć tylko budynki. ):
No więc to wszystko, jeździłam tam i pstrykałam zdjęcia. Mimo, że trening skokowy to mamy figurę ujeżdżeniową ( zdjecie 2). Za to na pierwszym zdjęciu pięknie podciągamy popręg. 8)
Nominuję



No więc to wszystko w tym poście, jestem prze szczęśliwa, że się tyle rozpisałam! Mam nadzieję, że wy będziecie się tak rozpisywać w komentarzach (XD) żebym miała co czytać! 
Pamiętajcie o zgłaszaniu się do konkursu i nie zapomnijcie o rajdzie.

~Amanda Mcwill

poniedziałek, 5 czerwca 2017

Movie Scene | Challange

Cześć!
Jakiś czas temu Klara Winterdaughter nominowała mnie do swojego Challange.
Polega On na tym, aby na podstawie zdjęcia z filmu (nie musi być związany z końmi!) odwzorować scenę w grze! Przygotuj cosplay dla Twojej postaci, bierz odpowiedniego rumaka i do sesji!
Ja wybrałam ten sam film co ona (nie mam za bardzo swojego ulubionego, a jak już mam to nie pamiętam jaki to był), czyli Wicher. Jest to niemiecki film o dzikim koniku i Mice, która marzy o tym by go zajeździć. 
Gorąco polecam!

Do Challange wybrałam to zdjęcie i próbowałam najbardziej się odwzorować na moim Screen'nie. Niestety nie chciałam wydawać Star Coins na włosy, więc sama je zrobiłam (wiem, że brzydkie, ale nie umiem w edity).
Trochę też moja postać jest za daleko konisia, ale co tam.



dla ciekawskich tak wyglądało to przed

NOMINUJĘ
Regina Archlock
Caroline Firebell
and
Daniela Moonwood (jak zawsze) :}


Trzymajta się!

środa, 24 maja 2017

STAR STABLE TAG

Od razu chciałabym przeprosić za brak postów z aktualizacji, ale wyjaśnię to później.

No więc, jeśli już zaczęłam w taki sposób to warto przejść dalej!

Dziękuję bardzo Lanie za nominację do Challege'a. :^

Zmieniłabyś swoją nazwę na SSO?
Zdecydowanie nie, bardzo się do niej przyzwyczaiłam.

Co myślisz o Jorvikach Gorącokrwistych? Często na nim jeździsz?
Bardzo je lubię i nie mam żadnych zaprzeczeń. Niestety rzadko na nich jeżdżę.

Na jakim koniu najczęściej jeździsz?
Na tym jakiego trenuję, chociaż 2 razy miałam tak, że miałam wszystkie wytrenowane. Wtedy jeżdżę na którymś z moich American Quater Horse lub jednym z moich Islandów.

Cel na 2017?
Myślę, że tu chodzi o pasek na świadectwie oraz dożycie rocznicy bloga. xD

Co robisz w wolnym czasie na SSO?
Wykonuję zdjęcia, poszukuję inspiracji na komplet/post, rozmawiam z przyjaciółmi oraz klubem.

Czy jest coś, czego żałujesz w grze?
Hm, nie mam pojęcia. Bym musiała się dłużej zastanowić, a na pewno nie macie zamiaru czekać tu 100 lat aż to napiszę.

Masz swój ulubiony wyścig?
Myślę, że jest to Wyzwanie Zielonej Doliny? Pomimo jego stopnia trudności bardzo go lubię.

Ulubiona postać w grze?
Raczej nie mam, jak już to moja Amanda. xD

Co zawsze masz przy sobie w inwentarzu?
Masę jedzenia od Chauna, Kilof, Bilet do cyrku oraz autobusu, lucz do domku na drzewie, grill i piknik i najważniejszy strój klubowy.

Co byś dodała lub zmieniła w SSO?
Dodałabym więcej ubrań. xD Ujeżdżenie, przystrajanie stajni oraz sali klubowej i pewnie wiele innych rzeczy, które mi się przypomną na jutrzejszej matematyce. xD

NOMINUJĘ
oraz

Mam nadzieję, że nominowanie osoby postarają się wykonać ten nie trudny Challenge. ^_~

Życzę miłej zabawy i powodzenia!

sobota, 27 sierpnia 2016

Challenge Sso'owe zmiany -Sasha Bluestep

Witajcie
dziś zostałam nominowana do challenge'a od Sashy Bluestep
Ja wybrałam opcję ze zdjęciami xd ale nie będzie ich aż tak dużo

Pokażę wam w taki sposób xddddddd No ale xd no nwm Zdjęcia z Instagrama






Oficjalnie w tej chwili wyglądam tak


Post o Challenge'u Klik
Nominuję

                                                      Selenę Blueberryside
                                                      Charlotte Birdchbear
                                                      Dziewczyny nwm którą ale niech same wybiorą xd