Cześć!
Jak pewnie zauważyliście, dostaliśmy już kilka zajawek od zespołu na temat naszych Jorvików.
Wiadome jest to, że odnawiają wszystkie konie ze starymi animacjami, no cóż, nie wyrobię się z kupieniem siedmiu i wytrenowaniem ich do środy, ale trudno. Może moja Chcielista się pomniejszy =D
Konie są bardzoo ładne, podobają mi się ich animację, już nie mogę się doczekać środy.



Z powodu iż, za kilkanaście godzin mój Rasperberrylady się zmieni, chciałam z nim wykonać ostatnią sesję w jego obecnym kształcie
A wy? Co sądzicie o obecnym wyglądzie Jorvików i czy czekacie na zmianę.

















