Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zajawka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zajawka. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 10 lipca 2017

ODNOWIONE KONIE ZE STARYMI ANIMACJAMI?

Cześć!

Jak pewnie zauważyliście, dostaliśmy już kilka zajawek od zespołu na temat naszych Jorvików.
Wiadome jest to, że odnawiają wszystkie konie ze starymi animacjami, no cóż, nie wyrobię się z kupieniem siedmiu i wytrenowaniem ich do środy, ale trudno. Może moja Chcielista się pomniejszy =D

Konie są bardzoo ładne, podobają mi się ich animację, już nie mogę się doczekać środy.
Zdjęcie użytkownika Rosalie Dorian.

Zdjęcie użytkownika Catalina Müller.

Zdjęcie użytkownika Dominika Malinowska.

Z powodu iż, za kilkanaście godzin mój Rasperberrylady się zmieni, chciałam z nim wykonać ostatnią sesję w jego obecnym kształcie 






A wy? Co sądzicie o obecnym wyglądzie Jorvików i czy czekacie na zmianę.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017

JODŁOWY GAJ DO ODNOWY?

Dobry wieczór

Już w środę zobaczymy nasz nowy piękny Jodłowy Gaj, jaki tylko mogłam sobie wymarzyć. 
Mi się on bardzo, ale to bardzo podoba i myślę o zmianie stajni, ale tam gdzie obecnie mam jest mi naprawdę dobrze.
Zobaczcie nowy filmik na kanale Star Stable i poznajcie nowe osoby!


piątek, 14 kwietnia 2017

Kolejna czesc zajawki!

Cześć!

Dziś otrzymaliśmy koleją część zajawki, która informuje nas, że 19 kwietnia pojawi się kontynuacja fabuły z może i nawet ratowaniem Anny! 

(filmik dodam później, bo teraz za bardzo nie mogę)

niedziela, 2 kwietnia 2017

Haflingery!

Hejka!
Niestety net mam słaby, ale wieczorem będzie ok.
Dziś z naszego pięknego wiosennego ranka Star Stable powitało nas zajawką Haflingerów!
Kiedy dodali zdjęcie z koniem na instagrama (koń tam był schowany) to pierwsze o czym pomyślałam to był Haflinger! Są boskie i na pewno je zakupię!
Zobaczcie sami!




 (przepraszam za jakość zdjęć)

~Amanda, do zobaczenia później, bo coś się szykuję 8)

poniedziałek, 30 stycznia 2017

Magiczne qnie się szykują?

Czesia :D

Dziś przeglądając sobie stronę FB natknęłam się na wpis w, którym napisali tylko
''Wiedzieliście, że legendarny Galopujący Thompson jeździ na Jorveskim Dzikim Koniu? To wszystko, co mieliśmy Wam do powiedzenia. Musicie zaczekać do środy, aby dowiedzieć się wszystkiego...''
 Hymm..
Jak myślicie co to może znaczyć?
Ja trochę podejrzewam, że z nim jakieś epickie zadanka, albo po prostu powrócą Jorverskie Dzikie Konie, których strasznie nie lubię. To znaczy lubię, ale ich trenowanie..
Tak trochę mnie nie wzruszało i miałam ochotę go sprzedać.
No, ale cóż może ktoś na nie bardzo wyczekiwał?
Ale nie miejmy takiej wielkiej nadziei, bo przecież jeszcze nic nie wiemy co nie?


niedziela, 29 stycznia 2017

Nowe małe kopytniki już w środę!

Hejo witam was w następnym rozpędowym poście
w, którym opowiem wam o nowych małych kopytnikach, które już rozbiegną się na cały świat w środę!
Są to małe źrebak, a w sumie jak a razie jeden i podejrzewam, że jest to mały fiord.
Zajawkę tą możemy ujrzeć na eSeSOwym instagramie i ma ona już ponad 14 tysięcy lajków (wiem, że tak sie nie pisze XD) ;o

Te piękności będą na nowej aplikacji i tam właśnie będziemy się mogli nimi opiekować.
Słyszałam, że my go tam kupimy wytrenujemy i jak będzie dorosły to będziemy mogli dodać na nasze ssowe konto, ale ja czekam aż sso nam samo to wszystko ujawni. 

To już koniec i nie martwcie się, bo na okrągło pisze te posty!

poniedziałek, 5 grudnia 2016

Zajawka nowego terenu! :D

Elo helo! Ponownie
Ps. Widzieliście tych szarych Dark core czy coś tego stylu? :3 Ja myślę, że w najbliższym czasie dodadzą zadania do fabuły gry! Albo już będą jak będziemy otwierać teren! Aaaaaaaaaaaaa, ale super :D



poniedziałek, 28 listopada 2016

Stajnie tuż tuż :33

OMGGGGGGGGGG
Jakie to jest piękne O.o Teraz to jeszcze bardziej nie mogę się doczekać :D (ta myjka była tak trochę ściągnięta od takiej gry ,,Konie i Kucyki'')

sobota, 12 listopada 2016

Zajawka Mustangów + #poranekzAmą

Elo
Dziś mam dla was zajawkę MUSTANGÓW oto ona ❤
Jak ja was kocham
Pięknie rysuję c'nie? xd

A tu filmik




A Teraz to na serio


Mi one z daleka wyglądają na dzikusy (czyt. Jorverskie Dzikie Konie) z inną maścią xd. może to one będą mieć coś wspólnego z nowym terenem mi się tam wydaję lecz to jest moja tajemnica...
Bayooooooo


poniedziałek, 24 października 2016

NOWE STAJNIE TUŻ TUŻ :D

Siemaneczko :D

Nareszcie chyba największa zajawka na całym sso :D
Proszę bardzo tema o stajniach a na koniec zdjęcia :)

Zobaczcie, co dzieje się z "Moją Stajnią"!
Jest masa rzeczy, które chcielibyśmy opowiedzieć Wam o "Mojej Stajni", ale najważniejszą jest to, że zostanie wypuszczona już w listopadzie!
Pożegnajcie stare stajnie…
Moja Stajnia zastąpi stare stajnie, które widzicie dzisiaj w grze. Będzie to jedna z najbardziej epickich aktualizacji w naszej historii! W chwili obecnej możecie mieć w stajni łącznie 9 koni, plus ten, na którym siedzicie. Jednak w Mojej Stajni dostaniecie 2 dodatkowe miejsca całkowicie za darmo! 11 koni, plus ten, na którym siedzicie oznacza całkowitą liczbę dwunastu koni w stajni macierzystej!
Powiększ swoją stajnię!
Jeśli dwa dodatkowe miejsca to za mało, będziecie mogli powiększyć swoje stajnie. Liczba miejsc, do których możecie powiększyć stajnię to 14, 16 lub 18! 


Z pewnością niektóre z Waszych koni uwielbiają wakacje na Wyspie Koni, ale jesteśmy pewni, że Wy wolelibyście mieć swoich pupili nieco bliżej domu...

Wyspa Koni

Jako część aktualizacji "Moja Stajnia", usuwamy Wyspę Koni i zastępujemy ją własnym padokiem. Teraz możecie tam trzymać tyle koni, ile tylko chcecie! I wiecie co? Dostęp do padoku jest całkowicie darmowy. Koniec z płaceniem za Wyspę dla Koni!

Padok działa w dokładnie taki sam sposób jak Wyspa Koni. Nie będziecie ich widzieć, ale możecie tam wysłać tyle koni, ile tylko chcecie. Zupełnie za darmo!

Nadchodzą wspaniałe czasy z "Moją Stajnią"! Kolejne informacje pojawią się za kilka tygodni!

 Czyż to nie piękne ? ^^
Jeju jestem tak podjarana tym wszystkim, że aż się stukęłam w chorą rękę xdd 
Po prostu tak nie mogę się tego doczekać :D
Dobra ja juz lecę i papatki pamiętajcie żeby obserwować media społecznościowe Star Stable żeby dowiedzieć się więcej :D