Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowości. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowości. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 24 kwietnia 2017

JODŁOWY GAJ DO ODNOWY?

Dobry wieczór

Już w środę zobaczymy nasz nowy piękny Jodłowy Gaj, jaki tylko mogłam sobie wymarzyć. 
Mi się on bardzo, ale to bardzo podoba i myślę o zmianie stajni, ale tam gdzie obecnie mam jest mi naprawdę dobrze.
Zobaczcie nowy filmik na kanale Star Stable i poznajcie nowe osoby!


niedziela, 2 kwietnia 2017

Haflingery!

Hejka!
Niestety net mam słaby, ale wieczorem będzie ok.
Dziś z naszego pięknego wiosennego ranka Star Stable powitało nas zajawką Haflingerów!
Kiedy dodali zdjęcie z koniem na instagrama (koń tam był schowany) to pierwsze o czym pomyślałam to był Haflinger! Są boskie i na pewno je zakupię!
Zobaczcie sami!




 (przepraszam za jakość zdjęć)

~Amanda, do zobaczenia później, bo coś się szykuję 8)

czwartek, 30 marca 2017

Star Stable na Spotify!

Hej, hej!
Dziś przychodzę do was z wspaniałą dla mnie i chyba dla was wieścią!
Jak już widać po tytule wiemy, że Star Stable znalazło się na Spotify.
Mnie to bardzo cieszy, ponieważ w końcu nie będę musiała stać w jednym miejscu przez kilkanaście minut i słuchać muzyki! Teraz tylko włączę Spotify i mogę sobie każdy kawałek odsłuchać! Na tej aplikacji konto założyłam dzisiaj więc jakoś jeszcze wszystkiego tam nie rozpracowałam. Bardzo lubię słuchać muzyki z Południowego Kopyta, ale teraz moimi ulubionymi są
także z Srebrnej Polany, Doliny Ukrytych Dinozaurów, Moorland, Epony oraz Stajni.

Na Spotify możemy słuchać różne kawałki różnych wykonawców, a także SSO. Niestety reklamy które tam są często przerywają na naszą muzykę, ale to właśnie one umożliwiają nam bezpłatne słuchanie kawałków. Możemy także je usunąć gdy zakupimy Premium za 20 złoty (płacimy co miesiąc). Jak na razie to korzystam z 30- dniowego darmowego pakietu. 

A wy co o tym myślicie?
 Ja jestem zachwycona! Mogę pobrać te kawałki i użyć do montowania filmików i ich posłuchać.

~Amanda