poniedziałek, 2 stycznia 2017

Następne Rysunki!

Witajcie kochani!
Jak pewnie wiecie to moja zajawka mustangów zdobyła, aż 330 wyświetleń (tu macie link) i znajduje się na pierwszym miejscu z moich postów. Postanowiłam więc, że jeśli sie wam tak bardzo spodobał to zrobię dla was więcej otóż poprosiłam koleżanki z klubu żeby podały przykłady i właśnie na dole znajdziecie dla nich prace. Prace są zrobione z wielką starannością (XDDDDD) omijajmy fakt, że prace zostały bekowo zrobione bo tak rysowałam wieku roczka lub 2 lat XDD Mam nadzieję, ze się spodobają oraz bym poprosiła was o napisanie w komentarzu jakie rusunki byście chcieli zobaczyć i jak zobaczę tu ponad 100 wyświetleń (a jest to możliwe) to wstawiam kolejną część z tej serii!
Łapcie rysuneczki
  ==========Demon dla Annabelle Mcberg oraz kapusta==========
 Pusheen (ten od lewej) dla Auristeli Pinkborn oraz dla Karoline Folwerblanket (ten od prawej)
I Chomik (ten od lewej) z kotem (ten od prawej)
Liczę na was i bajo!

9 komentarzy:

  1. Hehe.. chomik i kot normalnie podbiły moje serce <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Amando, zostałaś nominowana do challenge Do you have trained in ten days? Na moim blogu. Napisz czy możesz czy nie. Jeżeli nie nominuj od razu jakąś osobę. Więcej na moim blog Star Stable z Verkiem.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

REGULAMIN KOMENTOWANIA
◾ Spróbuj wszystko zmieścić w jednym, max 2 komentarzach, pamiętaj by nie spamić
◾ Nie wklejaj linków z hackami do komentarza!
◾ Reklamuj się w specjalnym poście!
◾ Nie wyzywaj innych, szanuj siebie nawzajem
◾ Nie używaj wulgaryzmów
◾ Używaj poprawnej polszczyzny oraz znaków ortografii i interpunkcji.
Jeśli już przeczytałeś/aś regulamin i masz ochotę wyrazić swą sensowną opinię, zapraszam do napisania komentarza! Podziel się przemyśleniami na temat posta czy cokolwiek innego co masz zamiar tu zamieścić. Wszystkie komentarze odczytujemy, więc nie musisz się martwić o brak odpowiedzi w razie pytania!