niedziela, 8 stycznia 2017

Kamienie Runiczne

Dziś spróbowałam swoich sił i zaczęłam poszukiwania kamieni runicznych. Myślałam, że będzie to jakieś trudne, ale nawet często było je widać z daleka. Ale tak czy siak pewnie nie mam wszystkich ;). Jest ich dokładnie . Jestem z siebie dumna, że udało mi się to wszystko znaleźć :D. Ale w sumie ciesze się jeszcze z tego iż u nas zaczął padać śnieg! Pewnie znowu się nie utrzyma i stopnieje, ale ma się nadzieję, ponieważ już od wczoraj wieczorem trwa! A jak tam u was z pogodą? 

Kamienie Runiczne odblokowuje się około na 16 poziomie. Zależy też to do naszych reputacji. Czy mamy podziwianą w kręgu słońca? Czy zrobiliśmy pandorię?
Zadania mogą być na każdym poziomie od 15 jak robicie  woje reputacje, które za pewne są dla was nudne i uciążliwe możecie nimi odblokować większość zadań jak np. z fabułą gry. Reputację z Kamieniami Runicznymi (Wewnętrzny Krąg Błyskawicy) kończymy na poziomie 'Lubiana'.

!WSZYSTKIE TUTAJ KAMIENIE ZNALAZŁAM JA. POZWALAM O SKOPIOWANIE ZDJĘCIA POD WARUNKIEM, ŻE PODPISZECIE  MNIE LUB ADRES BLOGA!

4 komentarze:

 1. Propsy za czystą mapę (bez zadań) i za chęć szukania tych kamieni!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiesz mapę czyściłam już dawno chyba w wrześniu XD
   A ponieważ uwielbiam jeździć po jorvik i odkrywać nowe zakątki to dla mnie pikuś!
   ~Naczelna Ama

   Usuń
 2. Hej!
  Super i dziki, że je znalazłaś bo dużo osób ich nie ma, ale kropki są troszeczke za grube i trudno się połapać gdzie są dokładnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może.
   Ale osoby które będą tego potrzebować to po prostu będą szukać w pobliżu ;)
   ~Naczelna Ama

   Usuń

REGULAMIN KOMENTOWANIA
◾ Spróbuj wszystko zmieścić w jednym, max 2 komentarzach, pamiętaj by nie spamić
◾ Nie wklejaj linków z hackami do komentarza!
◾ Reklamuj się w specjalnym poście!
◾ Nie wyzywaj innych, szanuj siebie nawzajem
◾ Nie używaj wulgaryzmów
◾ Używaj poprawnej polszczyzny oraz znaków ortografii i interpunkcji.
Jeśli już przeczytałeś/aś regulamin i masz ochotę wyrazić swą sensowną opinię, zapraszam do napisania komentarza! Podziel się przemyśleniami na temat posta czy cokolwiek innego co masz zamiar tu zamieścić. Wszystkie komentarze odczytujemy, więc nie musisz się martwić o brak odpowiedzi w razie pytania!