niedziela, 8 stycznia 2017

Kamienie Runiczne

Dziś spróbowałam swoich sił i zaczęłam poszukiwania kamieni runicznych. Myślałam, że będzie to jakieś trudne, ale nawet często było je widać z daleka. Ale tak czy siak pewnie nie mam wszystkich ;). Jest ich dokładnie . Jestem z siebie dumna, że udało mi się to wszystko znaleźć :D. Ale w sumie ciesze się jeszcze z tego iż u nas zaczął padać śnieg! Pewnie znowu się nie utrzyma i stopnieje, ale ma się nadzieję, ponieważ już od wczoraj wieczorem trwa! A jak tam u was z pogodą? 

Kamienie Runiczne odblokowuje się około na 16 poziomie. Zależy też to do naszych reputacji. Czy mamy podziwianą w kręgu słońca? Czy zrobiliśmy pandorię?
Zadania mogą być na każdym poziomie od 15 jak robicie  woje reputacje, które za pewne są dla was nudne i uciążliwe możecie nimi odblokować większość zadań jak np. z fabułą gry. Reputację z Kamieniami Runicznymi (Wewnętrzny Krąg Błyskawicy) kończymy na poziomie 'Lubiana'.

!WSZYSTKIE TUTAJ KAMIENIE ZNALAZŁAM JA. POZWALAM O SKOPIOWANIE ZDJĘCIA POD WARUNKIEM, ŻE PODPISZECIE  MNIE LUB ADRES BLOGA!

4 komentarze:

 1. Propsy za czystą mapę (bez zadań) i za chęć szukania tych kamieni!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiesz mapę czyściłam już dawno chyba w wrześniu XD
   A ponieważ uwielbiam jeździć po jorvik i odkrywać nowe zakątki to dla mnie pikuś!
   ~Naczelna Ama

   Usuń
 2. Hej!
  Super i dziki, że je znalazłaś bo dużo osób ich nie ma, ale kropki są troszeczke za grube i trudno się połapać gdzie są dokładnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może.
   Ale osoby które będą tego potrzebować to po prostu będą szukać w pobliżu ;)
   ~Naczelna Ama

   Usuń