O MNIE, W GRZE I NIE TYLKO

Cześć!
Mam na imię Amanda i należę do klubu Clown Hunters Legion oraz 18 czterokopytnych. Oprócz spędzania czasu z Hunterkami to uwielbiam, pojeździć po miejscach, gdzie przebywa, mało ludzi, poszukać skałek, mimo że mam tam podziwianą, uwielbiam także błądzić po szafie i szukać nowych zestawów. Obecnie posiadam poziom 19, ale jak pewnie każdy inny gracz niecierpliwie czekam na kolejny. Swoje konto założyłam 25 lutego 2016 roku, więc jakoś długo nie gram. Stajnię mam w Stajni Jorvik w Urodzajnych Hrabstwach i wcale nie narzekam na dojazdy, ponieważ na Farmę Steve’a, mogę pojechać podwózką do Zajazdu, a stamtąd na drugą stronę mostu na Wzgórze Nilmera do podwózki. Do Fortu Pinta lub Doliny Złotych Wzgórz mogę użyć promu. Swoją blogową przygodę zaczęłam w Lipcu 2016 roku.

W skrócie:
Imię: Amanda Mcwill Data rejestracji: 2016-02-25 Poziom: 19 Ilość Koni: 18 Klub: Clown Hunters Legion Serwer: CookieValley Stajnia Macierzysta: Stajnia Jorvik

W życiu realnym jestem skrytą w sobie osobą i zapewne jestem młodsza od ciebie. W internecie lepiej mi się poznawać z ludźmi i mam o wiele więcej tutaj znajomych niż na podwórku. Niestety z tych tysiąca znajomych tylko cztery mieszkają w tym samym województwie co ja. Jestem ciekawską, sprytną i wrażliwą brunetką o niebieskich oczach i średnim wzroście.
Kiedy mam możliwości to potrafię długo przesiedzieć przed komputerem, ale są także takie dni, w których nawet nie otwieram mojego laptopa. Mam także świadomość jak takie życie może na mnie i moje zdrowie wpłynąć, więc chodzę do lasu się trochę 'wyluzować' lub poćwiczyć czy pobiegać po ogrodzie. Jeśli chodzi, o sport to czasem lubię, sobie poćwiczyć Fitness (jeśli już w to wnikamy to Body Combat) lub pojeździć konno (wolę kucyki). Mówiąc ''Bieganie'' chodziło mi o dyscyplinę, w której się biega po parkurze jak koń i skacze przez przeszkody.
Ogólnie do szkoły nie lubię chodzić, ale moje oceny nie są najgorsze.
Wielbię Twenty One Pilots i jak zobaczę, cokolwiek z nimi to, dostaję szału i muszę to dostać/przeczytać. Słuchanie ich muzyki poprawia mi humor, a jak jestem w szkole lub jest, mi smutno to wystarczy, że przypomnę, ich uśmiechnięte twarze to od razu chce, mi się żyć. Jeśli chodzi, o jedzenie to zdrowo się odżywiam, ale lubię od czasu do czasu zjeść jakąś czekoladę. XD Uwielbiam, jak ludzie się uśmiechają, oraz są mega szczęśliwi.
Gdy już położę, się do łóżka to muszę, przemyśleć cały tydzień wraz z tym, co działo się dzisiejszego dnia. Potem wymyślam sobie plany lub myślę o innych. Po 3 godzinach powinnam zasnąć, a jak nie pomaga, to włączam, sso lub przeglądam Instagrama.
Uwielbiam robić zdjęcia oraz Screeny, a później je edytować w programach.
Posiadam także kilka Medi Społecznościowych, na których możecie się ze mną skontaktować.

YouTubeKLIK InstagramKLIK Google+KLIK KlubKLIK AskKLIK
Możecie napisać także tu:
Email - amanda.mcwill@gmail.com  Skype - amanda.mcwill


Zdjęcie wykonała Amanda Mcwill na Kucu Walijskim zwanym Księciem17 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jeszcze wam nie zdradzę ^7^ Dowiecie się w styczniu :33

   Usuń
  2. Czy Ty masz urodziny w styczniu 0________0?!? Jak tak to pjona! I wiesz co to znaczy xD?

   Usuń
  3. Tak wiem co to znaczy xd A którego masz?

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Mia, post był. Zanim coś powiesz przejrzyj posty, bo tylko się osmieszasz. ;)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Moc Puszina zawsze będzie z tobą!
   ~Amanda,01.01.2017 r.

   Usuń
 4. Moja mama urodziła się 23 listopada. X.X

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 7. Rozwiązałaś Perfect Pirates Club? =O
  Pozdro B)
  ~Zita Queencamp

  OdpowiedzUsuń